Y

Yeni Yıla Nasıl Girilirse Tüm Yıl Öyle Geçer ( miş )

Yeni Yıla Nasıl Girilirse Tüm Yıl Öyle Geçer ( miş )

Yılbaşında yeni yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl öyle geçer şeklinde bir rivayet söz konusudur. Bunun gerçeklik payı elbette tartışılır ama gerçek olma ihtimali çok küçük bile olsa değerlendirmek gerek ve bu sebepten mütevellit yeni yılı güzel karşılamak gerek. Hem zaten bu rivayet olsa bile bir  geceyi bile gönlünce eğlenerek mutlu geçirmek hayatta edinilecek en büyük kazanç değil midir ?


Yılbaşı gecenize bu amaçla talip oluyoruz. Selvim Bungalow olarak yeni yıl heyecanını şimdiden hissedip yılbaşı gecesi için özel bir ortam hazırlıyoruz. Daha çok dost ortamına dönüşeceğini düşündüğümüz gece için akşam yemeğinde kuzu çevireceğiz. Önce hindi düşündük ama çok batılı görünmemek adına mis gibi kuzu çevirme dururken hindi de neymiş dedik. Elbette çorba, salata ve bilimum meze çeşitleri damaklarınızı şenlendirecek. Ortam hafif müzik eşliğinde sade ama kaliteli olacak. İsteyen müziğini dinleyip eğlenirken, dileyen soba başı sohbetine kendini teslim edecek. 


Bunları düşünürken alkol içinde farklı bir konsept düşündük. Dedik ki dileyen alkolünü kendisi alsın getirsin, kendi mekanına gelir gibi gelsin, dileyen dilediği kadar dilediği içkiyi içsin ve tüm bunları "acaba mekan alkolden bizi ne kadar öper" gibi bir  endişe ile yapmasın. Hepimizin malumu olduğu üzere böyle gecelerde en büyük handikap alkol yüzünden gelen hesaplardır. Bu sebeple sizler rahat olun istedik, içkinizi kapın gelin mekan sizin dedik.


Yılbaşı özel bir gece ve bu özel geceyi Olympos'ta özel bir mekanda bizimle geçirmek isterseniz bekleriz..

Not: Keşke yılbaşında Olympos'a kar yağsa :(