K

Konseptimiz Değişiyor

Konseptimiz Değişiyor

Öyle çokta değişmiyor, başlığın iddialı olduğuna bakmayın. Sadece yarım pansiyon, yani kahvaltı ve akşam yemeği içeren fiyatlandırma yerine sadece oda + kahvaltı şeklinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizi bildirmek istiyoruz. Peki eylül 9 itibariyle değişen bu konsept sonrası bize gelen misafirlerimiz aç mı yatacak, bu insanlar taş mı yiyecek ? Elbette hayır, akşam yemeklerimiz yine olacak ama yaz aylarında sunduğumuz açık büfe yerine alakart şekilde hizmet vereceğiz. Yani bizim size sunduğumuz menü yerine sizin seçeceğiniz yemekleri sizlere sunacağız. 

Yaz aylarının yoğunluğu geçince sizlere daha özel hizmet sunabilmek adına böyle bir şey yaptık. Bu sayede alakart menüden dilediğiniz yemeği seçebileceksiniz ve dilerseniz mangal alanımızı kullanarak mangal yakabileceksiniz. Sizlerle daha yakından ilgilenebilmek adına gittiğimiz bu değişiklik sizlerin nezninde değer görecektir diye umuyoruz. Elbette yazın misafir  ettiğimiz konuklarımız bu anlamda bize kızmasınlar, bizimle neden bu kadar ilgilenmediniz demesinler ama elbette yazın kalabalığı ile eylül aynın az sayıda ve eğlenmeyi bilen misafir profili aynı olmuyor ve sayı ne kadar az olursa sizlere ayırdığımız zaman o derece fazla oluyor.

Eylül 9 itibariyle Selvim Bungalow yarım pansiyon yerine oda + kahvaltı şeklinde hizmet verecektir, vay ben duymadım, vay ben bilmiyorum demeyin :)