S

Selvim Bungalows'un Olayı Nedir ?

Selvim Bungalows'un Olayı Nedir ?

Olimpos bungalow yani ağaç evler cenneti bir yer. Hal böyleyken dahası konaklama yapacak  Selvim Bungalows'un yarı fiyatına bir çok işletme varken neden Selvim Bungalows'a gelmeliyim sorusuna yanıtlar vermek isteriz. Selvim Bungalows'u tanıyanlar bu soruyu anlamsız veya cSelvimbı E=mc2 in açıklaması tadında uzun ve gereksiz olabileceğini düşünebilirler belki ama bizi tanımayanlar için kısa kısa sebepler koyalım ortaya.


 

Selvim Bungalows bulunduğu mevki itibariyle midir yoksa Allah'ın bir lütfu mudur bilinmez ama üzerinde bulut dolaşan karikatür karakterinin, üzerinde hep mutluluk bulutlarının dolaştığı hali gibiyiz. Hep bir keyif, hep bir mutluluk, hep bir rehavet ve huzur havasındayız. Bunun sebebi ortamın hoş olmasının yanı sıra işletme personelinin rahat olması ilgili olabilir. Henüz tam çözemedik ama çokta önemli değil, kesin olan Selvim'da ortam hep keyifli ve mutlu. Biz misafirlerimizi öyle gereksiz katı kurallar ile boğmuyor, sıkmıyoruz. Katı olduğumuz ve kesinlikle uyulması gereken kurallarımız da yok değil tabi. Mesela işletmemizi yakmayın, sonra mesela evcil hayvanlarımızı sevin, sevmiyorsanız bile kötü davranmayın gibi kurallarımız mevcut ve uyulması bizim için önemli. 


Selvim Bungalows bölgenin turizme bakışını pek sevmeyen bir işletme. Kimseyi karalamak gibi bir niyetimiz yok elbette ama amaç birileri gelsin kalsın para bıraksın gitsin gibi basit değil. Elbette gelip kalın ve bize aldığınız hizmet karşılığında bir para ödeyin ki biz de yaşamımızı idame ettirelim, sizler para ödemezseniz biz taş mı yiyelim ama tüm bu döngü sürerken öncelikler değişsin. Mesela mevzumuz para olmasın. Önceliğimiz sizin keyifli, mutlu ve unutamayacağınız bir tatil geçirmeniz olsun. Kaldığınız ağaç evlerin konforundan, kahvaltınıza, akşam yiyeceğiniz yemeğe, dinleyeceğiniz müziğe, girdiğiniz havuzun en ince detayına kadar bakımlarına, kısaca Selvim'da geçirdiğiniz sürede aklınıza gelecek her konuda kalite çıtası arşa değsin, ortam buram buram kalite koksun isteriz ve bu gerçekleştiğinde sizleri uğurlarken kaldığınız işletmenin işletmecilerine değil dostlarınıza veda eder gibi uğurlayalım. Bizim turizme bakışımız bu yönde ve uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Turizm sektöründe uzun süre hizmet veriyor olmanın temelinde ise bu bakış açısı var. Kısaca öncelik sizin mutlu olmanız, gerisi kolay ve biz tatile çıkan insanların nasıl mutlu olabileceğine dair çokça fikir sahibiyiz. Bu bizi tercih etmeniz için hoş bir sebep olabilir :)


Selvim Bungalows 2017 yaz sezonu için baştan sona yenilendi ve hizmet çıtamızı bu sezon bir tık yukarı çektik. Ağaç evlerimizin tamamı bakımdan geçti, yataklardan klimalara, duşların başlıklarından elektrik düğmelerine kadar normalde göze görünmeyen, fark edilmeyen tüm detayları düşündük, çalıştık ve baştan sona sorunsuz bir mekan ortaya çıkardık. Tüm bunları neden yaptık ? Siz sorunsuz, keyifli, mutlu bir tatil yapasınız diye. Sizi bu kadar  düşünen, sizin için detaylara kadar hazırlayan bir işletme tercih edilmez mi ? 


Selvim'da her konuk başlı başına özeldir. Buna konuklarımızın evcil hayvanları da dahildir. Olimpos'ta evcil hayvan kabul eden az sayıda işletmeden biriyiz ve bu halimizi seviyoruz. Misafirlerimize müşteri bakış açısı ile bakmıyoruz ve bu bakışı işleri kolaylaştırıyor ve keyifli bir hale sokuyor. Bir tesis işletmek gibi değil de sanki eşimiz dostumuzla tatil yapmak için bir yerimiz varmış gibi hissettiriyor. Bu psikoloji  Selvim'da kaldığınız sürede sizlere de yansıyor ve herkesin tepesinde mutluluk bulutları dolaşıyor. 


Tüm bu yazdıklarımız Selvim Bungalows'u tercih etmeniz için sayacağımız sebeplerin sadece bir bölümü. Zaman içinde Selvim'yı sizlere anlatmaya dSelvimm edeğiz ve dahası misafirimiz olduktan sonra sizler bizi anlatacaksınız... Örnek :Alttaki görsel :)