B

Bayramda Selvim Bungalows'da Olaylar Olaylar..

Bayramda Selvim Bungalows'da Olaylar Olaylar..


Bizde her gün olaylar olaylar modunda geçiyor ama bayrama özel sizler için acayip keyifli şeyler hazırladık. Mesela  zengin olan menümüzü daha da zenginleştirdik, öyle bayram sonuçta, farklı ve keyifli olmalı dedik. Şefimiz bayrama 1 ay kala menü için çalışmalarına başladı ve bayrama 10 gün kala seçimlerini yaptı, amaç neydi ? Bayram sabahı kahvaltısı özel olsun, bayram akşam yemeği özel olsun, siz misafirlerimiz tatilden ziyade bayram havası yaşasın..


Sonra bayram akşamları renklensin istedik ve canlı müzik etkinliği oluşturduk. Canlı müzik ama öyle adı canlı olup canlı olmayan müziklerden değil, gerçekten canlı ve kaliteli müzik. Canlı müzik adı altında içinde can olmayan müzik çeşidinden değil kesinlikle. Sizleri eğlendirecek, dinlerken apayrı diyarlara götürecek, sonra tekrar Olimpos'a bırakacak türden. Aslında Olimpos'tayken apayrı diyarlara gitmenin de bir alemi yok gerçi ama sözün gelişi öyle söyledik. 


Selvim Bungalows bayram için kendini aştı, kendi hizmet kalitesinin üzerine çıkabilmek adına çok hazırlık yaptı. Sizin yapmanız gereken gelip tatil süresince hayatınızın en keyifli olabilecek zamanlarını geçirmek...