A

Anlatsana Biraz Neden Selvim Bungalows ?

Anlatsana Biraz Neden Selvim Bungalows ?

Tatil hassas bir zaman dilimidir. Zaman önemli bir kavram ise ki öyledir, söz konusu "tatil" kelimesi altındaki zaman birimi çok daha önemli ve değerlidir. Tüm yıl çalışıp kısa süre hayatın size verdiği izni en verimli, yoğun ve kaliteli bir şekilde geçirme isteği ve dileği kesinlikle çok haklı bir davranış biçimidir. Durum böyleyken tatile gidilecek yer - mekan ekstra önem kazanır. Yapılacak yanlış bir tercih tüm yıl hayalleri kurulan zaman diliminin mahvolmasına yol açabilir. Tatile çıkılacak bölge ve daha önemlisi işletme seçimi abartı olduğu düşünülebilir belki ama geri dönüşü olmayan yanlış bir yola girmek gibidir. Geri dönseniz olmaz, ilerlemeye gönül elvermez. Böylece uzun uzun sizlere tatil yapılacak yerin seçimindeki önemi anlatmış olduk sanki siz bilmiyormuşsunuz gibi. Elbette bunu bizlerden iyi biliyorsunuz ama internet başından yapılan araştırmalarda istatistiklere göre % 30-40 oranında hatalı seçimler yapıldığını söyleyebiliriz. Bu rakamları nasıl buldunuz diye sormayın, bulmadık, tahmin ettik sadece ama bizce bu rakamlar daha da fazla olabilir.


İnternet üzerinden bakıldığında tüm işletmeler güllük gülistanlıktır. Hepsi cennetten bir köşedir ve siz ekrana bakarken ekranın içine ışınlanmak istersiniz ama rezervasyon yaptırıp tatile çıktığınızda karşınıza tamamen aldatmaca bir durum çıkabilir. Peki bu durumda "mis gibi görseller ile süslü web siteniz ile aynı şeyi sizin yapmadığınız ne malum ? "gibi bir soru aklınızda belirebilir, ki belirmemiş olsa bile biz aklınıza getirmiş olduk ki ne gerek vardı ve fakat valla biz öyle bir şey yapmıyoruz. Ekmek musaf çarpsın biz ne isek oyuz. İşletmemizin gördüklerinizden fazlası var eksiği yok. Çünkü biz Olimpos'a farklı bir renk olmak isteyen biraz idealist işletmecileriz. İstiyoruz ki cennet kıvamı bu doğa harikası diyarda standartın dışında ve üstünde hizmet veren, kalite kokan bir işletme olsun, insanlar tatil sonrası musmutlu buradan musmutlu ayrılsın. Sonra gitsin çevresine ballandıra ballandıra tatilini anlatsın, bizi övsün falan. Günde milyon tane instagrama story atsın, tatile çıkamayan arkadaşlarına nispet yapsın, hiç almadığı kadar sosyal medyada like alsın ve ilk fırsatta yine Selvim Bungalows'a gideceğim desin. Çok şey mi istiyoruz biz ?


Çok şey istemiyoruz çünkü şimdiye kadar misafirimiz olan herkeste bunu gördük yaşadık ve sizlerin mutluluğu bizi de mutlu etti. Bizi sizler var ettiniz.. Demedik, öyle bir klişe cümle kurmadık, özür :)


Uzun lafın kısası ki pek kısa olmadı, tatilinizi riske etmeyin. Selvim Bungalows Olimpos standartları ile ilgisi olmayan, her konuda kalite kokan bir hizmet anlayışında sizleri ağırlıyor. Biz bizi anlatmayalım, misafirimiz olun, siz bizi çevrenize anlatın..